Підготовка до лазерної депіляції

03.04.2023
Підготовка є найважливішим етапом. Незважаючи на безпеку впливу лазерного променя, як будь-яка медична або косметологічна маніпуляція, епіляція лазером може мати свої негативні наслідки у разі неправильного підходу.

Нагадаю, що лазер діє за принципом селективного фототермоліза, тобто, виборчого теплового впливу на певне джерело. У даному випадку, це джерело - меланін, темний пігмент, що відповідає за колір волосся. Енергія лазера поглинається меланіном і направляється до фолікулу, фолікул нагрівається і руйнується. У цьому і полягає принцип роботи лазера для епіляції. Лазерний промінь «не бачить» шкірні покриви, якщо правильно підготуватися до процедури.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

Зверніть увагу, що підготовка починається за 2 тижні до сеансу. Скоріш за все, ви не зможете прийти до салону спонтанно і зробити процедуру в той же день. Це не повинно лякати. Потім, коли курс вже почнеться, ви переконаєтеся, що у цьому немає ніяких складнощів. Отже, що потрібно зробити: 

 1. за 2 тижні відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також відвідування солярію; 
 2. за 2 тижні до процедури необхідно припинити прийом антибіотиків; 
 3. за 2 тижні не слід застосовувати будь-які види видалення волосся, крім гоління (віск, шугарінг, пінцет - під забороною, також не можна користуватися електроепілятором); 
 4. за 3 дні не можна застосовувати на ділянці шкіри, де буде проводитися епіляція, засоби, що містять спирт або олію засоби (креми, тоніки, лосьйони, дезодоранти і т.інш.). 

У день процедури необхідно поголити зону епіляції, бажано зробити це безпосередньо перед процедурою. Якщо такої можливості немає, то поголіться не пізніще, ніж за 12 годин до сеансу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • онкологія; 
 • цукровий діабет (прийом інсуліну); 
 • аутоімунні захворювання; 
 • інфекційні та запальні процеси; 
 • пошкодження шкірних покривів у зоні процедури; 
 • дерматологічні захворювання; 
 • період вагітності і лактації; 
 • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці; 
 • сиве, світле і пушкове волосся. 

Тепер, коли ви озброєні інформацією, залишається тільки зробити дзвінок і записатися на процедуру. Робіть лазерну епіляцію і насолоджуйтеся, адже тільки ця процедура може забезпечити вашій шкірі красу і бездоганну гладкість.