Приймаю нових клієнтів

05.08.2021

Консультація - це перший і обов'язковий етап лазерної епіляції. Під час неї ви отримуєте відповіді на всі свої питання, а ми переконуємося, яку кількість процедур вам призначити для найкращого результату.

Як же проходить консультація?

  • Ми знайомимося і заповнюємо карту клієнта 

Для початку я з'ясовую, чи є у вас досвід процедури лазерної епіляції. Від цього залежить уся подальша бесіда. Адже якщо ви вже видаляли волосся лазером, напевно, точно розумієте свої вимоги до процедури. А якщо ні - у вас може бути багато питань.

Під час розмови ми водночас заповнюємо вашу індивідуальну карту клієнта. Там я збираю анамнез - інформацію про стан вашого здоров'я. Ми спілкуємося з вами і проводимо поверхневий огляд, щоб дізнатися відомості про вашу шкіру, можливі хронічні захворювання, прийом препаратів, гормональний фон, алергічні реакції та інше. Все це допоможе зробити подальшу процедуру максимально безпечною.

  • Коли у мене є вся необхідна інформація про вас, я зможу сказати вам кількість процедур в курсі. В середньому це 6-8 сеансів, але може знадобитися і більше. Все залежить від вашого волосся, шкіри, а також загальних фізіологічних особливостей росту волосся.

Також на консультації ми визначаємо, як часто вам потрібно ходити на процедури лазерної епіляції. Постарайтеся дотримуватися цього графіка - від нього реально залежить результат усього задуму.

  • Проводимо тест-драйв

Мій лазер підходить для чутливої ​​шкіри і взагалі є порятунком від подразнень і врослого волосся. Однак ми обов'язково проводимо тест-драйв на невеликій ділянці вашої шкіри. Так я побачу, як ваша шкіра реагує на лазер і чи готова вона до процедури. Особисто я впевнена: все буде добре!

Онлайн консультація

Забронюйте час для вас. Ми підтвердимо Ваше резервування поштою.