Все, що потрібно знати про лазерну епіляцію

09.05.2022

Завдяки інноваційним косметичним процедурам можна просто і ефективно позбутися практично будь-якої зовнішньої вади. Так, видаляти волосся на тілі станком для бриття сьогодні майже те ж саме, що робити манікюр напильником!

Проблему зайвої рослинності успішно вирішує лазерна епіляція, причому без щоденної рутини та неприємних наслідків на зразок лущення, чорних точок, врослих волосків та подразнення шкіри. А ефективну безболісну послугу лазерна епіляція бікіні (глибоке) в смт. Коцюбинське надає досвідчений фахівець Тетяна Оліниченко.

Що таке лазерна епіляція, її особливості

Лазерна епіляція позбавляє небажаного волосся на найтриваліший час, а в деяких випадках і назавжди. Спалах лазера перетворюється на теплову енергію і руйнує цибулинку волоска. Процедура завдяки потужній системі охолодження - безболісна та гарантує ефективне видалення волосся.

Час процедури залежить від зони - від 10 хвилин до 2 годин (при видаленні волосся з усього тіла). Процедура показана при вростанні волосся, фолікуліті.

Після лазерної епіляції ви позбавитеся таких проблем, як:

  • роздратування
  • вросле волосся
  • «колючки» після гоління
  • темні плями у зоні депіляції після воску
  • регулярне гоління / депіляція воском або шугарінг.

Лазер впливає тільки на волосяний фолікул, при цьому не ушкоджує шкіру і не «дістає» до внутрішніх органів, не може впливати на загальні процеси організму.

Як потрібно готуватись до лазерної епіляції

За день до процедури епіляції потрібно поголити зону, на якій ви видалятимете волосся. За тижнем до процедури бажано відмовитися від засмаги.

Якщо раніше ви використовували віск або шугарінг, то після останньої процедури слід почекати не менше 2 тижнів. У день процедури лазерної епіляції на зони, які оброблятимуть, не наносіть жодних засобів (косметика, лосьйон, крем тощо).

Чи є протипоказання до лазерної епіляції

Такими, насамперед, є вагітність, цукровий діабет, захворювання шкіри, онкологія, імпланти в зоні, де хочуть проводити процедуру, татуювання в зоні, де хочуть проводити процедуру, гормональний дисбаланс.

Що робити після процедури лазерної епіляції

Після процедури лазерної епіляції слід прийняти негарячий душ і змити гель, при цьому в жодному разі не можна приймати гарячі ванни та душ, відвідувати лазню/сауну, робити скрабування.

Через 2-3 дні за необхідності можна голити або користуватися кремом для епіляції на зонах, де проводили процедуру. Обов'язково зволожуйте шкіру кремом. Не бійтеся почервоніння, це нормальна реакція, таке буває через гоління або реакції на вплив лазером на фолікул. Можна мазати Бепантен або зволожуючий крем.

Скільки чекати на результат, скільки процедур знадобиться

Перший результат ви можете помітити приблизно через 2-3 тижні після проведення процедури, саме тоді почнуть випадати волоски. Через 21-30 днів лазерну епіляцію потрібно буде повторити. Курс приблизно з 6-8 процедур проведених вчасно дозволяють позбутися небажаного волосся.

Для когось це порятунок назавжди, для когось на кілька років, комусь потрібна процедура, що підтримує, раз на півроку - рік, все індивідуально, т.к. у всіх різна генетика, гормональний фон, колір та товщина волосся та кожна зона по-різному реагує.

Якщо перервати курс і не пройти його до кінця, вплив відбудеться не на всі корені волосся (через різні стадії їх зростання) і ефект буде знижений.

Джерело: vikna.if.ua