Лазерна епіляція чи шугаринг вибирати вам.

28.08.2023

Вам набридли постійні проблеми з видалення небажаного волосся на тілі? Депіляція дома займає багато часу та відволікає від інших справ? А, найголовніше, волоски вростають, ламаються і процедуру доводиться часто повторювати. 

Як варіант сьогодні салони краси пропонують шугаринг або лазерну епіляцію для ліквідації небажаної рослинності на тілі. Чому віддати перевагу? 

Чим вони відрізняються? 

Коротко про переваги та недоліки процедури шугарингу

Видалення волосся за допомогою цукрової пасти - звичний метод, у якого є маса шанувальників. Причин тому кілька:

  • Доступність процедури. За бажанням шугаринг проводять навіть самостійно вдома, купивши або приготувавши спеціальний склад для депіляції.
  • Це не дорого. Лазерна епіляція і шугарінг належать до абсолютно різних цінових категорій.
  • Корисно для шкіри. Додатковий ефект, який дає шугарінг - відлущування відмерлих клітин епідермісу, і шкіра стає шовковистою.

При всіх своїх перевагах, цукрова депіляція залишається одним з найболючіших методів позбавлення від небажаної рослинності на тілі. Жінкам з чутливою шкірою і низьким больовим порогом просто не витерпіти цієї «тортури» навіть заради краси. 

Найголовніші переваги процедури лазерної епіляції перед шугарингом:

  • Цукрова паста в кілька разів дешевше, але ця перевага сумнівна. Його доводиться робити кожні 2-3 тижні, а лазер позбавить вас від витрат на походи до косметолога на кілька років після курсу з 5 сеансів.
  • Тривалий ефект лазера подобається всім без винятку. Погодьтеся, набагато зручніше проходити курс епіляції один раз в декілька років, ніж ходити до косметолога кожні 3 тижні. Економія часу і нервів повною мірою!
  • Гіпоалергенність. В процесі лазерної обробки не застосовується ніяких додаткових косметичних засобів, крім контактного гелю та антисептиків. До складу пасти входить рафінований цукор і лимонна кислота - обидва компоненти можуть викликати алергію. Якщо ваша шкіра схильна до висипань і подразнень, краще віддати перевагу лазеру.
  • Відсутність відростаючих волосків. Видаливши рослинність на шкірі лазером, ви на кілька років забудете про незручності, які викликають відростаюче волосся. Це особливо актуально для зони бікіні в літній період.

Жоден шугар-майстер не візьметься за роботу, якщо довжина волосся менше ніж 4 мм. Таку «рослинність» можна помітити неозброєним оком на пляжі. Це зовсім не те, чого хочуть жінки. Тому багато хто відмовляється від цукрової депіляції на літо, замінюючи процедуру гоління, що викликає роздратування шкіри, поява врослого волосся. Набагато раціональніше оплатити курс лазерної епіляції, забувши про цю проблему надовго. 

Якщо ви вирішили змінити шугаринг на лазерну епіляцію

Насамперед слід почекати 3-4 тижні, щоб відновилися волосяні фолікули, які були травмовані. З цього моменту не варто видаляти волосся воском, цукровою пастою чи за допомогою пінцета, проте можна сміливо використовувати бритву.

Вже за кілька тижнів можна починати курс лазерної епіляції. Важливо пам'ятати, що поєднувати шугаринг та епіляцію не можна, адже тоді ефект від обробки лазером зведеться нанівець.

Звісно ж, у кожному професійному салоні фахівець в деталях розповість про те, як зробити перехід від шугарингу до епіляції максимально плавним і простим. У салоні «Avokado» проконсультують безкоштовно.

Крім цього, клієнти салону отримують й інші переваги:

  • фіксовані ціни протягом всього курсу;
  • персональні нагадування про сеанси;
  • ексклюзивні знижки.